اجاره اکسیژن ساز برند Nidek

اکسیژن ساز های نایدک ( Nidek ) با ظرفیت ۵ لیتر ساخت کشور آمریکا است. شرکت نایدک با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته نسبت به تولید، توسعه و عرضه محصولات با کیفیت در بازار جهانی دستگاه های اکسیژن ساز  برتر است و همیشه سعی بر آن داشته که برترین محصولات با بهترین کیفیت را برای مشتریان فراهم آورد.
طراحی دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری پرتابل نایدک به نحوی است که در هر دقیقه توانایی تولید ۵ لیتر اکسیژن خالص را دارد و باعث می گردد تا اکسیژن مورد نیاز جهت اکسیژن درمانی بیماران فراهم شود.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاه های کمک تنفسی، برای بیماران تنفسی خصوصا بیماران مزمن ریوی در منزل می باشد. برای بیماران تنفسی توصیه می شود به جای سیلندر اکسیژن (کپسول) از اکسیژن طبی دستگاه اکسیژن ساز استفاده شود. اکسیژن ساز به وسیله تجزیه گازهای ترکیبی که در هوا موجود است و متمرکز کردن اکسیژن موجود در هوای محیط. و ذخیره آن در مخزن مخصوص اکسیژن غنی شده تولید می کند. که سازگار با بافت ریه می باشد و آسیب رسانی به بافت ریه را به حداقل میرساند.

دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارانی که از انواع بیماری های تنفسی مثل آمفیزم، بیماری مزمن انسداد ریه و غیره رنج می‌برند مورد استفاده قرار میگیرد. بسیاری از افراد از جمله بیماران حاد ریوی، آسمی، پونومونی، قلبی و نیز در برخی موارد افراد سالم نیز جهت رفع خستگی روزانه می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

اجاره اکسیژن ساز از بایگان طب

اجاره اکسیژن ساز یکی از خدمات متعددی است که بایگان طب در راستای سهولت در بهبود حال بیماران عزیز ارائه میدهد. اجاره اکسیژن ساز در جهت کاهش هزینه های بیماران و خانواده این عزیزان در نظر گرفته شده است. در ادامه به توضیحاتی در زمینه اجاره اکسیژن ساز می پردازیم.

بیمارانی که نیاز به اکسیژن تراپی دارند می‌توانند از دستگاه‌های مختلف استفاده کنند که کپسول اکسیژن یکی از آنهاست. اما با گذشت زمان و تولید محصولات جدید و پیشرفته دستگاه های اکسیژن ساز معرفی شده است حجم پایینی داشته و وزن آنها شاید به بیست کیلوگرم هم نرسد؛ بنابراین قابل حمل بوده و قابلیت های بیشتری نیز دارند. این دستگاه ها می توانند به راحتی هوای محیط اطراف خود را مکیده و گاز اکسیژن آن را تغلیظ کنند و هوایی با میزان اکسیژن بالای 95 درصد را به بیمار تحویل دهند.

این دستگاه‌ها با برق خانگی کار می کند و دارای هشدار در صورت قطع برق، افت فشار اکسیژن و میزان خلوص اکسیژن را دارد. دستگاه اکسیژن ساز برای افرادی که دارای اختلالات تنفسی هستند و همچنین افرادی که به دلیل بیماری های خاص، برای بهبود سریع تر نیاز به هوا با اکسیژن بالای 21 درصد دارند استفاده می شود.

بیماری های تنفسی مانند آپنه خواب، بسیار رنج آور هستند، هم برای خود بیمار و هم برای خانواده های آنها. زیرا که این گونه بیماران در هنگام خواب دارای وقفه هایی در تنفس شده که ممکن است مغز آن ها با کمبود اکسیژن مواجه شده و ایجاد خرناس هایی با صدای بسیار بلند کند و برای خوانوده های خود نیز ایجاد مزاحمت کنند و این قضیه باعث شود که بیمار هماره با استرس بخوابد ولی شما با اجاره دستگاه اکسیژن ساز و یا ونتیلاتور می توانید از یک خواب آرام لذت ببرید و دیگر هیچ گونه نگرانی بابت تنگی نفس و مشکلات تنفسی نخواهید داشت.

کسانی که دارای مشکلات تنفسی در هنگام خواب هستند، سختی های زیادی را باید تحمل کنند. زیرا که وقفه های پی در پی در هنگام نفس کشیدن آنها اتفاق می افتد، که در اصطلاح به آن آپنه خواب می گویند. از بهترین راه کارها برای داشتن یک خواب آرامبخش، می توان به اجاره دستگاه اکسیژن ساز یا بای پپ Bip ap اشاره کرد. زیرا چنانچه بخواهید این تجهیزات پزشکی را خریداری نمائید، باید هزینه های بسیار بالایی را برای خریداری آن در نظر بگیرید که به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد.

از مهمترین مزایای استفاده از کپسول اکسیژن ساز، این است که چون بیماران خواب بهتری را تجربه می کنند، پس در نتیجه خلق و خوی بهتری هم خواهند داشت، و همچنین تمرکز آن ها برای مهارت های گوناگون نیز بیشتر ی شود. به طور قطع کمک گرفتن از بای پپ یا همان ونتیلاتور، فشارهای ناشی از کمبود اکسیژن را نیز کاهش می دهد زیرا که اگر این مشکل در دراز مدت حل نشود، ممکن است که موجب بروز بیماری های خطرناک مانند سکته قلبیو مغزی، فشار خون بالا و حتی منجر به مرگ بیمار شود. مزیت مهم اجاره آن ها نیز این است که پس از بهبودی حال بیماران، می توانید کالا را به صاحب آن برگردانید و دیگر از لحاظ اقتصادی متضرر نخواهید شد.

فروشگاه بایگان طب جهت رفاه حال بیماران اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه های کمک تنفسی نموده است
دستگاه اکسیژن ساز بهترین راه برای خلاص شدن از حمل کپسول اکسیژن می باشد

جهت مشاوره رایگان و خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09121182419
02188385330

خدمات پشتیبانی تجهیزات (24 ساعته) :

در تمام طول مدت قرارداد و در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید از خدمات پشتیبانی مرکز بهره مند شوید و نسبت به تعویض یا تغییر کالای اجاره ای خود اقدام نمایید . در موارد اورژانسی برای رفع مشکل حاد پیش آمده ممکن است کالای اجاره ای با کالای دیگر هم تراز خود که کارآمدی یکسانی دارند معاوضه شود .

افزودن نظر

ایمیل شما در هیچ حایی منتشر نمیشود- ایمیل الزامی است*